Liczba odwiedzin: 140936

Restauracja Verona


Restauracja Verona proponuje gościom specjały kuchni włoskiej, meksykańskiej, nie brak tez tradycyjnych dań polskich. Niepowtarzalne wnętrze sali restauracyjnej stanowi doskonałą oprawę dla uroczystych kolacji, przyjęć rodzinnych oraz spotkań biznesowych.

Tajemnica smaku najlepszej pizzy w mieście

Verona produkuje pizzę tylko z najlepszej jakości produktów, niektóre z nich sprowadzamy prosto z Włoch. Przyrządzamy ją na ok. 70 sposobów. Codziennie rano przygotowujemy świeże ciasto oraz pozostałe dodatki. Na życzenia klienta pieczemy tradycyjną pizzę na cienkim cieście lub na grubym cieście. Najwyższej jakości składniki ciasta zapewniają doskonały efekt końcowy.

Oferowana przez nas kuchnia charakteryzuje się bogactwem świeżych ziół i przypraw takich jak bazylia, oregano, tymianek , czosnek oraz świeża oliwa. Takie zestawienie sprawia, że wszystkie nasze potrawy są bardzo aromatyczne oraz posiadają niepowtarzalny smak. Opracowana i niezmienna od lat nasza receptura na ciasto do pizzy sprawia, że w kompozycji z ulubionymi przez Państwa składnikami, pizza będzie smakować wyśmienicie.

Naszym gościom, oprócz pizzy polecamy również:

Bogaty wybór win, znakomicie podkreśla smak naszych potraw; w ofercie również nie brakuje zimnego piwa, alkoholi i różnorodnych drinków.

Zapraszamy do naszego menu Restauracji Verona.